Ceník a lokality rozvozu

Naši hlavní lokalitou pro rozvoz veškerého zboží a jídla je Zlín a jeho bezprostřední okolí. Jelikož se snažíme vždy našim zákazníkům poskytnout co nejadekvátnější služby, v případě nutnosti jsme ochotni doručit vaše zboží, jídlo, nebo balíky i na vzdálenější místa.
 
 
Kde všude rozvážíme zásilky?
Hlavní lokalitou rozvozu je Zlín a jeho bezprostřední okolí do 7km. Vozíme však také přilehlé obce jako jsou Malenovice a Otrokovice. Pokud se v doručovacím pásmu nenacházíte, zavolejte nám na číslo: 725743290, rádi se s vámi domluvíme na ceně dopravy zboží, jídla, nebo zásilek.
 
 
Kolik bude stát doprava a balné?
Některé naše restaurace a obchody rozvážíme zdarma. Opravdu tomu tak je. A pokud jste např. v důchodovém věku, nebo máte průkaz ZP, máte dopravu u nás zdarma také. Balné má každá restaurace a obchod vlastní, vše najdete v detailu obchodu, nebo restaurace při objednávce.
 
Jak dlouho trvá doručení objednávky?
Veškeré objednávky, které dorazí do našeho systému, se vyřizují postupně, zpracovány jsou ihned a v moment, kdy je váš nákup připravený, řidič s ním vyráží. Není tedy možné přesně říci, jak rychle k vám dorazíme. Každý obchod má však u sebe zveřejněný odhadovaný čas doručení. Maximální délka doručení je 90 minut od odeslání objednávky. Pokud si určíte specifický čas doručení, bereme ho směrodatně a objednávku doručíme ve smluvený termín.
 
Jaké jsou rozvozové podmínky? 
Každý obchod a restaurace má vlastní specifické podmínky. Ty naše podmínky si pak můžete přečíst zde.
 
Jaká je minimální výše objednávky?
Každá restaurace a obchod a má jiné specifické podmínky, stačí se podívat na jejich nabídku a tam zjistíte, kolik minimálně je třeba objednat (v košíku). Pokud si nechcete objednat za tolik, kolik je minimální objednávka, bude rozdíl minimální objednávky Zákazníkovi doúčtován.
ZAVŘÍT
Odkud chcete objednat?
Kam chcete objednávku dovézt?