Nabídka spolupráce

Nově nabízíme možnost spolupráce v jiných městech. Vybudování spolupráce bude na Vás , mi Vám dodáme systém a naše know how. V případě zájmu nás neváhejte oslovit. Systém navržen pro rozvoz restaurací, obchodů i taxi.
 
Máte obchod, restauraci, nebo třeba květinářství, či cukrárnu? Chcete začít vašim zákazníkům nabízet také doručování (rozvoz) vašeho zboží ve Zlíně, Otrokovicích?
Pojďte se do toho pustit s námi.
Náš systém umožňuje vytvořit vlastní unikátní nabídku zboží, určení smluvních cen dopravy, dokonce i různé zóny, kam všude dopravujeme a také čas, za který zboží dovezeme. To vše společně nastavíme a přehledně vašim zákazníkům zobrazíme.
 
Kam a za kolik vozíme?
S námi primárně můžete vozit po městě Zlín, Otrokovice a jeho přilehlém okolí. K tomu pak zahrnujeme další obce v okolí (zkrátka a dobře okolí do 15km). Pokud byste potřebovali zahrnout do dopravy i jiné zóny, zavolejte nám a zkusíme se společně domluvit, zda-li je zóna z pohledu doručování výhodná.
 
Jak sdělím uživatelům své obchodní podmínky?
To, že Pádím.cz má své vlastní podmínky neznamená, že obchod (nebo restaurace) nemůže vytvořit podmínky vlastní. Dokonce to tak již nyní je. Každý obchod a restaurace má aktuálně své vlastní podminy, dopravu a dokonce i čas doručení. Vše závisí na domluvě.
 
A co minimální cena, za kterou klient může objednat?
Stejně jako ostatní atributy i výši minimální objednávky určujete vy. Pokud váš zákazník vytvoří nižší objednávku, než-li je ta minimální, musí následně rozdíl doplatit, nebo samosebou objednávku zrušit.
 
 Pokud vás naše nabídka zaujala. Kontaktujte nás na čísle 725 743 290 nebo na e-mailu info@padim.cz a domluvíme si společně osobní schůzku.