Ceník a lokality rozvozu

Naši hlavní lokalitou pro rozvoz veškerého zboží a jídla je Zlín a jeho bezprostřední okolí. Jelikož se snažíme vždy našim zákazníkům poskytnout co nejadekvátnější služby, v případě nutnosti jsme ochotni doručit vaše zboží, jídlo, nebo balíky i na vzdálenější místa.
 
 
Kde všude rozvážíme zásilky?
Hlavní lokalitou rozvozu je Zlín a jeho bezprostřední okolí do 7km. Vozíme však také přilehlé obce jako jsou Malenovice a Otrokovice. Pokud se v doručovacím pásmu nenacházíte, zavolejte nám na číslo: 725743290, rádi se s vámi domluvíme na ceně dopravy zboží, jídla, nebo zásilek.
 
 
Kolik bude stát doprava a balné?
Některé naše restaurace a obchody rozvážíme zdarma. Opravdu tomu tak je. A pokud jste např. v důchodovém věku, nebo máte průkaz ZP, máte dopravu u nás zdarma také. Balné má každá restaurace a obchod vlastní, vše najdete v detailu obchodu, nebo restaurace při objednávce.
 
Jak dlouho trvá doručení objednávky?
Veškeré objednávky, které dorazí do našeho systému, se vyřizují postupně, zpracovány jsou ihned a v moment, kdy je váš nákup připravený, řidič s ním vyráží. Není tedy možné přesně říci, jak rychle k vám dorazíme. Každý obchod má však u sebe zveřejněný odhadovaný čas doručení. Maximální délka doručení je 90 minut od odeslání objednávky. Pokud si určíte specifický čas doručení, bereme ho směrodatně a objednávku doručíme ve smluvený termín.
 
Jaké jsou rozvozové podmínky? 
Každý obchod a restaurace má vlastní specifické podmínky. Ty naše podmínky si pak můžete přečíst zde.
 
Jaká je minimální výše objednávky?
Každá restaurace a obchod a má jiné specifické podmínky, stačí se podívat na jejich nabídku a tam zjistíte, kolik minimálně je třeba objednat (v košíku). Pokud si nechcete objednat za tolik, kolik je minimální objednávka, bude rozdíl minimální objednávky Zákazníkovi doúčtován.
ZAVŘÍT
Odkud chcete objednat?